• Poradnia zdrowia psychicznego

    dr Grzegorz Pawliczak – specjalista psychiatrii

    wtorek i środa 15.00-17.00

  • Poradnia urologiczna

    dr Cezary Rodziewicz – specjalista urologii

    co drugi piątek 15.00-17.00

  • Poradnia położnej środowiskowo-rodzinnej

  • Poradnia pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej

  • Poradnia pediatryczna

    dr Krystyna Szablewska – specjalista pediatrii

    poniedziałek 8.30-14.00
    wtorek 8.00-14.00
    środa 15:00-18:00
    czwartek 13:00-18.00
    piątek 9:00-15.00

  • Poradnia otolaryngologiczna

    dr Zygmunt Dąbroś – specjalista otolaryngologii, medycyny pracy

    środa 10.00-12.00

  • Poradnia okulistyczna

    dr Małgorzata Ogonowska-Czurko – specjalista okulistyki

    dr Michał Orski – specjalista okulistyki

  • Poradnia neurologiczna

    dr Dąbrowska Małgorzata – specjalista neurologii

    poniedziałek 15.00-18.00

  • Poradnia medycyny szkolnej

  • Poradnia medycyny pracy

    dr Zygmunt Dąbroś – specjalista otolaryngologii, medycyny pracy

    czwartek 8.00-10.00

  • Poradnia lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej

    dr Przybylak Grażyna – specjalista medycyny rodzinnej, pediatrii

    poniedziałek 9:00-12:30
    wtorek 13:00-18:00
    środa 13:00-18:00
    czwartek 9:00-12:30
    piątek 9:00-12:30

    dr Filutowicz Teresa – lekarz medycyny

    poniedziałek 11:00-15:00
    wtorek 8:00-12:30
    środa 12.:00-15:00
    czwartek 11:00-16:00

    dr Bratuszewska Jolanta – lekarz medycyny ogólnej

    poniedziałek 8:00-14:00
    wtorek 8:00-14:00
    środa 13:00-18:00
    czwartek 8:00-14:00
    piątek 8:00-14:00

    dr Witkowski Andrzej – specjalista chorób wewnętrznych

    poniedziałek 15:30-18:00
    wtorek 15:30-18:00
    czwartek 15:30 – 18:00

    dr Derlecka Maria

    czwartek 14:00-18:00
    piątek 14:00-18:00

    dr Stachurska Joanna

    poniedziałek 14:00-18:00
    środa 8:00-12:00

    dr Michalak Aleksandra

    poniedziałek 8:00-13:00
    wtorek 8:00-13:00

  • Poradnia leczenia uzależnień

    Choinkowski Łukasz – specjalista terapii uzależnień

    Tybura Krzysztof – instruktor terapii uzależnień

    Wiech Katarzyna – psycholog, psychotraumatolog, psycholog transportu

  • Poradnia ginekologiczno-położnicza

    dr Marciniak Zofia – specjalista położnictwa i ginekologii

    wtorek i czwartek 9.00- 13.00

    dr Myślińska Beata – specjalista położnictwa i ginekologii

    środa 15.30

  • Poradnia endokrynologiczna

    dr Gonerska – Szadkowska Anna – specjalista endokrynologii

    sobota raz w miesiącu

  • Poradnia diabetologiczna

    dr Kunikowska – Kujszczyk Elżbieta – specjalista diabetologii

    czwartek 15.30-17.30

  • Poradnia dermatologiczna

    dr Iwanicka-Szaniawska Ewa – specjalista dermatologii i wenerologii

  • Poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej

    dr Długosz Przemysław – specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu przyjmuje w poniedziałki i piątki

  • Poradnia chirurgii ogólnej

    dr Woźniak Wiesław – specjalista chirurgii ogólnej

    wtorek i czwartek